Czas nadszedł... Ślubny projekt w Dolinie Bobrów 0
Czas nadszedł... Ślubny projekt w Dolinie Bobrów

Pobudka o 5:30 i kierunek giełda kwiatowa na Bakalarskiej w Warszawie. Już cała w stresie, bo urzeczywistnia się mój nowy/stary projekt. Staje się on coraz bardziej realny... 

Chęć reaktywowania www.WeddingProject.eu na swojej osobistej stronie jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Dlatego stresik jest :) Postanowiłam reaktywować wizję tworzenia stylizacji ślubnych jakie zapoczątkowałam razem z moimi przyjaciółkami Anią, Kasią i Elwirą. Zamysł projektu powstał w pewną sierpniową niedzielę 2014. Wykonałyśmy łącznie wspólnie 6 niezwykłych projektów z których opublikowałyśmy 4 i jestem z nich niezmiernie dumna. Zapraszam do obejrzenia tych niezwykłych stylizacji na stronie www.WeddingProject.eu

Od tamtej pory w życiu każdej z nas nastąpiło wiele zmian przez co projekt zapadł w sen, ale wierzę, że jeszcze powstanie :) Kasia wzięła ślub i urodziła synka Michałka, Elwira urodziła córeczkę Zosię, a Ania jest w trakcie przygotowań do swojego ślubu, który odbędzie się już za tydzień. Ania ma piękną wizję i już nie mogę się doczekać jak mi podeśle zdjęcia z uroczystości, ponieważ nie mogę pojechać do niej w ten wyjątkowy dzień. 

Rozpisałam sobie kilka projektów do końca roku i stylizację jakie chciałabym wykonać zobaczymy czy się uda je ogarnąć :) Pierwsza stylizacja ślubna chciałam by miała luźny wiejski trochę styl z delikatną nutą nowoczesności. W projekcie zgodziły się wziąć udział dwie modelki Julia i Bianka, sieć salonów ślubnych TYLKO ONA ( nasze suknie pochodzą z salonu HERM'S BRIDAL BOUTIQUE) i gospodarstwo agroturystyczne Dolina Bobrów.

Do wykonania wianków i bukietów wykorzystałam takie oto kwiaty zakupione na giełdzie :) W efekcie powstały dwa bukiety ślubne i dwa wianki. Foto na górze postu jest przedsmakiem efektu końcowego :) 

Ta gra barw urzeczywistniła moje marzenia o stylizacjach ślubnych

Efekty poznacie już niebawem. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl